Harmonogram

HARMONOGRAM UDZIELANEGO WSPARCIA

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem udzielania wsparcia w ramach Projektu:
„KOMPETENCJE-PRACA SUKCES: Wzmocnienie potencjału dydaktycznego Uczelni poprzez podnoszenie kompetencji studentów WUM jako element zwiększający ich szanse na rynku pracy”  - prowadzonych w Projekcie zajęć i udzielanego studentom wsparcia.
Rejestracja na zajęcia poprzez formularz On-line

Aktualny harmonogram udzielanego wsparcia dostępny jest TUTAJ .

Zapraszamy do kalendarza poniżej. Pierwsze zajęcia już w październiku!

Zachęcamy do udziału wszystkie osoby. Na życzenie zapewniamy dostęp do materiałów szkoleniowych osobom z niepełnosprawnością w tym niedowidząych i niedosłyszących. Ponadto, budynki i wszystkie sale w których będą odbywać się zajęcia są przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na fakt, że budynek ZIAM przy ul. Żwirki i Wigury 81, w którym znajduje się Biuro Projektu „Kompetencje Praca Sukces Podnoszenie kompetencji studentów WUM jako element zwiększający ich szanse na rynku pracy” nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych (brak podjazdu dla wózków inwalidzkich) studenci biorący udział w Projekcie mogą składać dokumenty również w pokoju nr 214 (Biuro Karier) w budynku Centrum Dydaktycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Trojdena 2a.

 

Pierwszy krok:  WYBIERZ TERMIN I ZAPISZ SIĘ! (TUTAJ)

Drugi krok: Zarejestruj swoje dane(klik)